Gümüş Kent

Birlik Vakfından Ücretsiz İngilizce, Arapça ve AutoCad eğitimi

Birlik Vakfı Gümüşhane Şube Başkanı Öğretim Görevlisi Halil İbrahim Karahanoğlu, ücretsiz olarak İngilizce, Arapça, AutoCad eğitim kursları düzenleyeceklerini söyledi. Yaptığı açıklamada İngilizce ve Arapça kurslarında temel ve orta seviye eğitimi, AutoCad kursunda ise temel çizim ve düzenleme komutları, modelleme, render ve çıktı işlemleri gibi konularda eğitimler verileceğini kaydeden Karahanoğlu, “İngilizce ve Arapça kursları ile kursiyerlere […]

Birlik Vakfından Ücretsiz İngilizce, Arapça ve AutoCad eğitimi
24 Ocak 2019 - 17:13 'de eklendi.

Birlik Vakfı Gümüşhane Şube Başkanı Öğretim Görevlisi Halil İbrahim Karahanoğlu, ücretsiz olarak İngilizce, Arapça, AutoCad eğitim kursları düzenleyeceklerini söyledi.

Yaptığı açıklamada İngilizce ve Arapça kurslarında temel ve orta seviye eğitimi, AutoCad kursunda ise temel çizim ve düzenleme komutları, modelleme, render ve çıktı işlemleri gibi konularda eğitimler verileceğini kaydeden Karahanoğlu, “İngilizce ve Arapça kursları ile kursiyerlere gerek okul dönemlerinde gerek ise okul sonrası iş hayatlarında birçok katkı sağlanması hedeflenmektedir. AutoCad kursu ile mimarlık, iç mimarlık, şehir plancısı, peyzaj mimarlığı makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, inşaat teknikerliği gibi teknik meslekler ve diğer alanlarda kursiyerlere katkı sağlanacaktır. Kurslar Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Elemanları tarafından verilecektir.
Kurs sonunda yapılacak sınavda başarılı olan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verilecektir. Kurslara 16 yaş üzeri herkes katılım sağlayabilecektir” dedi.

Kurs ön kayıtları 28 Ocak tarihinden itibaren Birlik Vakfı Gümüşhane Şubesine yapılacak.

Adres: Karaer Mahallesi, Atatürk Caddesi, Belediye Binası 5.Kat Merkez/Gümüşhane

Not: Ön kayıt için 0536 488 9190 (Musa ATEŞ) numaralı hattan detaylı bilgi alınabilir.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER